Strony internetowe

Realizacja w 3 krokach

Domena i serwer

U nas nie musisz się martwic o to jak zarejestrować swój unikalny adres internetowy. Wystarczy, że wskażesz nam jak chcesz, aby nazywała się twoja strona, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z rejestracją domeny oraz utrzymaniem serwera. Dzięki nam także nie utracisz swojej domeny przez spóźnioną płatność. Z naszymi klientami kontaktujemy się mailowo oraz telefonicznie przypominając o terminie zapłaty na dwa miesiące wcześniej.


Jeśli posiadasz już domenę i/lub serwer zarejestrowane u innego operatora skontaktuj się z nami – doradzimy, co zrobić w takiej sytuacji.

Opieka nad stroną

Obawiasz się, że strona nagle przestanie działać lub potrzebujesz aktualizacji treści? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy usługę „Opieka nad stroną”. Usługa ta występuje w różnych wariantach, które zawierają między innymi: obsługę techniczną strony, aktualizację systemu zarządzania treścią CMS, zapasowe kopie bezpieczeństwa, aktualizację treści na stronie, prace programistyczne lub graficzne. Szczegóły tej usługi można znaleźć w menu Opieka nad stroną.

RWD, czyli Responsive Web Design

Ponad 64% polaków przegląda internet na innym urządzeniu niż komputer PC. Są to smartphony, tablety, a także netbooki. Dlatego należy zadbać o to, aby strona www wyświetlała się poprawnie i była czytelna na każdym urządzeniu. Tą funkcjonalność zapewnia standard Responsive Web Design. Każda stworzona przez nas strona internetowa spełnia wymogi tej technologii i wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Wszystko dostosowane do potrzeb klienta

Najnowsze technologie

Wykonywane przez nas strony internetowe korzystają z najnowszych technologii dostępnych na rynku oraz są zgodne z ogólnoświatowymi standardami tworzenia stron internetowych W3C. Bez problemu działają na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

Przygotowanie pod SEO

Każda wykonana przez nas strona przygotowana jest pod tzw. search engine optimization (SEO), czyli pod optymalizacje dla wyszukiwarek internetowych. Obsługuje przyjazne linki oraz dowolną konfigurację meta tagów dla każdej podstrony. Jest to pierwszy krok do wyższej pozycji w wyszukiwarkach (np. Google).


System zarządzania treścią - CMS

Każda wykonywana przez nas strona www posiada własny, intuicyjny panel do zmiany treści na stronie. Dzięki temu w dowolnym momencie Ty lub twoi pracownicy mogą samodzielnie ją edytować.

Integracja z mediami społecznościowymi

Facebook? Twitter? A może YouTube? Media społecznościowe to kolejny kanał poprzez który można pozyskać nowych klientów. Na Twoje życzenie możemy założyć fanpage oraz zintegrować stronę www z wybranymi przez Ciebie mediami społecznościowymi.

Dlaczego właśnie my?


designup to zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży (e-)marketingu. Słuchamy swoich klientów, analizujemy, a następnie wdrażamy wyjątkowe pomysły, konsekwentnie realizując plan działań. Posiadamy wiedzę na tam niemalże każdej platformy dostępnej w internecie. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie.